tekst alternatywny

TRANSMISJE NA ŻYWO

 

Niegłowice dla Trzcinicy ❤️❤️❤️

W 1 lipca 2020 została przeprowadzona zbiórka w Domu Ludowym w Niegłowicach na rzecz mieszkańców Trzcinicy, którzy zostali dotknięci powodzią i zalaniem swojego dorobku w ubiegłą sobotę.

fot. Winnica Dwóch Serc

Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie…

W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za okazaną dobroć i życzliwość. Dziękuję z całego serca m. in. Mieszkańcom Niegłowic i Osiedla Jasło – Niegłowice, KGW Niegłowic, Radzie Sołeckiej, ZSS im A. Mickiewicza w Jaśle, Ks. Proboszczowi, OSP Jasło – Niegłowice, Radnemu Maćkowi, kolegom i koleżankom.

Trudno wymienić wszystkich, którzy pomagali. Niewątpliwie człowiek, którego dotknęła tragedia powodzi bez drugiej osoby, ludzi dobrej woli nie byłby w stanie poradzić sobie z skutkami powodzi.

Największym podziękowaniem dla nas był uśmiech i łzy w oczach ludzi, których zastaliśmy po przewiezieniu darów do Trzcinicy. Trzymajcie się, będzie dobrze!!!

Wszystko to co zebraliśmy jest na przedstawionych zdjęciach i filmiku. Przekazane środki pieniężne zostaną wpłacone na wskazane konto. Razem naprawdę można więcej w tak krótkim czasie!

 

Pozdrawiam i dziękuje ❤️❤️❤️

Sołtys Krzysztof Pszczoła

 

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.