tekst alternatywny

TRANSMISJE NA ŻYWO

 

Międzyprzedszkolny Przegląd wierszy o zdrowiu w Adasiowym Przedszkolu

16 listopada w Adasiowym Przedszkolu w Zespole Szkół Społecznych odbył się Międzyprzedszkolny Przegląd wierszy o zdrowiu pod hasłem „Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”.

Celem przeglądu było promowanie zdrowego stylu życia, popularyzowanie literatury dziecięcej o tematyce zdrowotnej oraz rozwijanie zdolności recytatorskich u najmłodszych dzieci.

W przeglądzie wzięły udział dzieci z ośmiu przedszkoli w przedziale wiekowym od 4 do 6 lat. Łącznie na scenie zaprezentowało się trzydziestu trzech przedszkolaków. Wiersze zostały pięknie wyrecytowane, artystycznym dopełnieniem były kostiumy, przebrania oraz charakteryzacja zaprezentowane przez dzieci.

Wspaniała atmosfera panowała podczas naszego wspólnego spotkania, każdy starał się wystąpić jak najlepiej. Widać było, że przygotowania do występu były długie i nierzadko bardzo trudne, zważywszy na trudność prezentowanych wierszy.

Wsparcie i otuchę, w tym wyjątkowym dniu, dzieciom dodawali rodzice, nauczyciele i dyrekcja.

Nasi kochani artyści po swoich występach udali się na poczęstunek, w którym królowały zdrowe przekąski. Na zakończenie przedszkolaki obejrzały przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy II i III Społecznej Szkoły Podstawowej pt. „Baba Jaga u dentysty” pod kierunkiem pani Justyny Leśniak.

Wszyscy uczestnicy przeglądu zostali zwycięzcami. Pani dyrektor Marta Baran każdemu uczestnikowi wręczyła pamiątkowy dyplom i nagrody.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom i wychowawcom za zgłoszenie, przygotowanie dzieci do przeglądu i za udział w spotkaniu.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.