tekst alternatywny

TRANSMISJE NA ŻYWO

 

Szanowni mieszkańcy Niegłowic!

Wybory samorządowe są najważniejsze bo wybrani podejmują decyzje, których efekty są najbliżej nas. To są nasze małe ojczyzny i tu chcemy żyć.

Kampania wyborcza to oczywiście fikcja. Czas po wyborach pokazuje prawdziwą rzeczywistość.

Jaki powinien być człowiek na którego stawiamy w polityce lokalnej, bo o niej mówimy? Powinien być tolerancyjny wobec innych nie odwracać głowy w drugą stronę gdy jest źle i umieć się szczerze uśmiechać, nie mieć słomianego zapału do pracy, przyznać się do błędu nie kłamać i szanować ludzi. Czy są tacy ludzie? mało ich, ale może uda nam się znaleźć choć kilku, którzy zbliżą się do tych kryteriów.

Wszystkim nowo wybranym, którzy wygrają te wybory życzę, aby spełnili swoje obietnice przynajmniej w 50 % tego co piszą na przedwyborczych ulotkach, banerach itp.

Rzeczywistość pokazuje że, niektórzy „przejechali” się na tym co obiecywali, bo są przecież rzeczy, których nie można „przeskoczyć”, a papier przed wyborami ”przyjmie wszystko”. Nawiasem mówiąc szkoda tylko, że z tego co obiecywali lub obiecują – rozliczani NIE BĘDĄ! tak jak obecni jak i następni wybrani 😉

Zagłosujmy więc z rozwagą, mądrze a przede wszystkim za głosem serca, bo przez 5 lat ten „KTOŚ” będzie brał grube pieniądze za reprezentowanie Nas w samorządach przy tym gryząc paluszki, pijąc kawkę, siedząc i podnosząc czasami rękę…

21 października od godz. 7.00 – 21.00 zapraszam do Domu Ludowego mieszkańców Niegłowic na WYBORY SAMORZĄDOWE i choć to Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13 to niech nikomu nie przyniesie pecha!

Wybór zależy od Nas ! Powodzenia!
Sołtys Krzysztof Pszczoła

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.