tekst alternatywny

TRANSMISJE NA ŻYWO

 

Mobilna aplikacja z informacjami z naszej gminy

W dobie powszechnego Internetu i mediów społecznościowych, komunikacja pomiędzy szeroko pojętą administracją lokalną a mieszkańcami staje się jednym z kluczowych elementów.

Za pomocą aplikacji My Local News wszyscy mieszkańcy mogą być na bieżąco z działaniami i aktualnościami administracji. Aplikacja ta jest dostępna bez żadnych opłat, a jedynym warunkiem jest posiadania telefonu z systemem Android lub iOS. Korzystając z aplikacji można dowiedzieć się o wszystkich istotnych wydarzeniach, jakie były i dopiero wydarzą się w naszej gminie.

Informacje są kierowane do całej gminy lub też do wybranych miejscowości czy też ulic co sprawi, że na pewno dostaniesz tylko te wiadomości, które są dedykowane do Ciebie. Każdy użytkownik może w aplikacji samodzielnie decydować, jakie kategorie informacji go interesują i mają do niego docierać, a jakie nie. Co bardzo istotne, w jednej aplikacji można otrzymywać informacje skierowane do wielu konkretnych lokalizacji – ulic w danej lub różnych miejscowościach. Wystarczy tylko dodać te lokalizacje w aplikacji i każda informacja skierowana do tych lokalizacji zostanie wyświetlona w naszym telefonie.

Instrukcja instalacji aplikacji:

1. Pobranie aplikacji na telefon.

Aplikację instalujemy ze sklepu z aplikacjami – w zależności od systemu – Google Play lub AppStore. Do szybkiej instalacji można również użyć kodów QR.

Google PlayGoogle Play

 

App StoreApp Store

 

2. Po pobraniu i instalacji należy dodać lokalizację, z której chcemy otrzymywać komunikaty oraz interesujące nas kategorie wiadomości. Ważne jest, aby zezwolić na wysyłanie powiadomień, dzięki czemu nawet jak nie będziemy mieli uruchomionej aplikacji, dostaniemy powiadomienie o nowym komunikacie.

3. Dodanie kolejnej lokalizacji odbywa się na takich samych zasadach – naciskamy przycisk „+” i wybieramy nową lokalizację oraz interesujące nas kategorie.

4. Przechodzenie do wiadomości z danej lokalizacji odbywa się poprzez przesunięcie palcem w prawo lub lewo na ekranie z wiadomościami lub kliknięcie na nazwę lokalizacji

ZA POBRANIE I INSTALACJĘ APLIKACJI NIE BĘDĄ OD PAŃSTWA POBIERANE OPŁATY!!!

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.