tekst alternatywny

TRANSMISJE NA ŻYWO

 

Popieram Macieja Jagielskiego

Szanowni Mieszkańcy, drodzy Przyjaciele i Znajomi

Już za kilka dni Wybory Samorządowe. To ważne wydarzenie dla naszej społeczności, ponieważ mieszkańcy będą mieli możliwość wpływania na lokalne sprawy i wybierania swoich przedstawicieli. Warto skorzystać z tego prawa i uczestniczyć w demokratycznym procesie wyborczym, który wpływa na rozwój i funkcjonowanie miejscowości oraz gminy.

Warto zagłosować na osobę, której deklaracje, konkretne decyzje oraz historia działalności publicznej dają pewną rękojmię rzetelnej i odważnej pracy

Zdecydowanie popieram Macieja Jagielskiego! Jego kompetencje i profesjonalizm są dowodem na to, że sprawy mieszkańców będą godnie reprezentowane w Radzie Gminy Jasło.

Jestem przekonany, że przez ostatnie 5️⃣ lat wspólna praca z Maciejem Jagielskm na wielu płaszczyznach była widoczna. To wspaniałe doświadczenie być częścią tak zaangażowanego zespołu i mieć możliwość wprowadzania pozytywnych zmian w naszej społeczności. Jestem pewien, że nasza determinacja i współpraca przyniosą wymierne rezultaty oraz poprawią jakość życia dla nas wszystkich.

Dziękuję Ci Macieju za możliwość pracy z Tobą!

Sołtys Krzysztof Pszczoła

✅️ kandydata na Radnego Gminy Jasło Macieja Jagielskiego
❌ Głosować na Macieja Jagielskiego mogą mieszkańcy sołectw Niegłowic oraz Brzyścia
➡️ Okręg wyborczy nr 9 Niegłowice – Brzyście
7️⃣ kwietnia 2024 Zapraszam na wybory! Dom Ludowy Niegłowice – Dom Ludowy Brzyście. Twój głos ma znaczenie
❤️ Będę wdzięczny za udostępnienie, lajkowanie, komentowanie