tekst alternatywny

TRANSMISJE NA ŻYWO

 

Dzień Seniora 2019

W dniu 29 września 2019 r. , odbyło się coroczne spotkanie Seniorów.

Dzień Seniora to szczególne święto, święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia.

Organizowany w naszej miejscowości Dzień Seniora to już kawał historii. Co roku po frekwencji widać, że spotkanie najstarszych mieszkańców jest potrzebne.

Przybyłych na spotkanie zaproszonych gości oraz dostojnych Seniorów powitał sołtys Krzysztof Pszczoła. Następnie  Jolanta Frączek w imieniu Koła Gospodyń Wiejskich i Rady Sołeckiej złożyła życzenia wszystkim Seniorom. Do życzeń dołączył się proboszcz ks. Leszek Saczek oraz prezes Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych pan Roman Piłat, który na tą okoliczność wręczył przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Niegłowicach pani Zofii Bigos pamiątkowe podziękowanie za dotychczasową pracę na rzecz wsi.

Swoim występem artystycznym imprezę uświetniła młodzież z ZSS im. A. Mickiewicza w Jaśle pod przewodnictwem pana Piotra Larysza.

Dla wszystkich uczestników spotkania Koło Gospodyń Wiejskich oraz Rada Sołecka Niegłowic przygotowała pyszny poczęstunek. Czas przy tańcach umilał zespół Rafa.

Dziękujemy wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia tegorocznej imprezy.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.