tekst alternatywny

TRANSMISJE NA ŻYWO

 

II Spotkanie Integracyjne dla osób niepełnosprawnych

W dniu 8 października 2016 roku w Domu Ludowym w Niegłowicach odbyło się II Spotkanie Integracyjne  dla osób niepełnosprawnych, które  zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie Miłośników Pogórza Jasielskiego przy współpracy Gminy Jasło. W spotkaniu wzięły udział osoby niepełnosprawne i opiekunowie.

2-spotkanie-inegracyjne-dla-osob-niepelnosprawnych-2016-nieglowice-2016

Podczas części oficjalnej Pan Bogusław Banaś – Prezes Stowarzyszenia Miłośników Pogórza Jasielskiego powitał wszystkich przybyłych gości, a Pan Stanisław Pankiewicz  – Wójt Gminy Jasło w przemówieniu docenił starania i pracę pracowników Stowarzyszenia Miłośników Pogórza Jasielskiego oraz Gminnego Ośrodka Kultury  i zwrócił uwagę na potrzebę dalszej  realizacji takich spotkań.

Po wspólnym obiedzie zaproszono wszystkich na spektakl pt. ” Brzydkie Kaczątko” w wykonaniu aktorów z Fundacji Tworzenia i Promowania Sztuki – ależ Gustawie z Łodzi.

Następnie zorganizowano karaoke i zabawę taneczną. Spotkanie przebiegało w  miłej i radosnej atmosferze i umożliwiło jego uczestnikom integrację oraz było okazją do wspomnień i wymiany doświadczeń.

W tegorocznym spotkaniu uczestniczyli również  Radni Gminy Jasło, oraz przedstawiciele GOK i Stowarzyszenia Miłośników Pogórza Jasielskiego.

 

Podziękowania dla Orchidea – Studio Projektów Ślubnych za nieodpłatne wykonanie dekoracji w sali Domu Ludowego w Niegłowicach.

Zobacz również I Spotkanie Integracyjne dla osób niepełnosprawnych 2015

 

Sołtys Krzysztof Pszczoła

 

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.