tekst alternatywny

TRANSMISJE NA ŻYWO

 

Ferie z „chemią” …

Wszystko co dobre szybko się kończy – a w szczególności ferie – czas odpoczynku od obowiązków szkolnych. Jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością uczestnikom ferii zimowych w Niegłowicach nie będzie brakować.

Tegoroczne ferie odbyły się 5 i 6 lutego w Domu Ludowym w Niegłowicach, uczestniczyło w nich ok. 50 dzieciaków. Dla nich to przygotowano bloki warsztatowe o różnej tematyce.

Zajęcia z chemią prowadziła pani Barbara Myśliwiec, która pracuje w laboratorium. Dzieci dowiedziały się co to jest m.in. menzurka, pipeta, kolba miarowa i inne urządzenia i przyrządy. Zobaczyły jak bada się wodę, a nawet mogły same uczestniczyć w doświadczeniach.

Zajęcia plastyczne o różnej tematyce prowadziła pani Jolanta Frączek. Piękne wymalowane buźki dzieciaków to zasługa koleżanki Izabeli Frankiewicz, a profesjonalny pokaz malowania paznokci zapewniła dzieciakom pani Natalia Bąk.

W tych dniach nie zabrakło również innych zabaw jak np.” Kareta”, „Stary niedźwiedź”, „Karaoke”, „Zabawy chustą animacyjną” czy też „Jedzie pociąg …”. Spotkanie z dziećmi uatrakcyjniła Mrówka z PSB 😉

Pyszne zapiekanki i pizze dla dzieciaków, które rozpływały się w mgnieniu oka , zostały przygotowane przez panie Zofie Bigos, Irenę Zając, Jolantę Frączek i Barbarę Myśliwiec.

Serdecznie dziękuję firmom Brooklyn boutique, PSB – Mrówka Jasło, Jafar S.A za nagrody oraz gadżety dla dzieci.

Tegoroczne ferie zostały sfinansowane i przygotowane przez Radę Sołecką wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich w Niegłowicach.

Wszystkim dzieciakom dziękujemy za udział i wspaniałą zabawę!

Całość dla Państwa zrelacjonował Sołtys 🙂

 

https://www.facebook.com/nieglowicepl/videos/1793451560959218/

 

Sołtys Krzysztof Pszczoła

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.