tekst alternatywny

TRANSMISJE NA ŻYWO

 

Dzień Babci i Dziadka w Niegłowicach

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości. Właśnie z tej okazji dnia 9 lutego 2016 r. o godzinie 10.00 w Domu Ludowym w Niegłowicach odbyła się uroczystość pod hasłem „Bóg nie mógł być wszędzie, dlatego stworzył Babcię i Dziadka”.

2 [800x600]

Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Na wstępie Pani Dyrektor Marta Baran serdecznie przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. Później w pięknie udekorowanej sali dzieciaczki z Adasiowego przedszkola oraz uczniowie z klas 0 – III zaprezentowali program artystyczny.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych, a mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Następnie dzieci obdarowały ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami, kwiatki oraz inne upominki.

Frekwencja była wspaniała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz i piosenkę, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Wszystkim uczestnikom tej wyjątkowej uroczystości towarzyszyły radość, uśmiech oraz wzruszenie.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Zadbali o piękne stroje dla swoich występujących w części artystycznej dzieci oraz przygotowali poczęstunek. Dziękujemy Paniom wychowawczyniom za profesjonalne przygotowanie dzieciaków na tą uroczystość.

 

/kp/

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.