tekst alternatywny

TRANSMISJE NA ŻYWO

 

Ferie Zimowe 2019

Już po raz kolejny w Domu Ludowym w Niegłowicach odbyły się niezwykle intensywne dwa dni ferii zimowych, które właśnie dobiegły końca, a  frekwencja oczywiście przerosła najśmielsze oczekiwania.

W pierwszy dzień to co się działo, nie da się opisać w prostych słowach – to czyste szaleństwo! Niesamowita energia i ogromna dawka dobrej zabawy, a to dzięki dmuchańcom, żółwiowi i torowi przeszkód z firmy Oskar Tor-Quad. Śliczne podziękowania dla Pana Wiesława Reczek za współpracę i profesjonalną obsługę. Słodkości w tym dniu rozdawała nasza zaprzyjaźniona Mróweczka z PSB…

Drugi dzień ferii upłynął w atmosferze zabaw i konkursów. Chociaż jeden z nich zasługuje na 6 z plusem. A był to konkurs Masterchef na najładniejszą pizzę, w którym udział wzięło 70- ciu milusińskich. Oczywiście dzieciaki spisały się na złoty medal, a nagrodzone zostały przez specjalnie przybyłego gościa siostrę Magdy G.  panią Julitę 😉 oczywiście pizze po upieczeniu zostały skonsumowane do ostatniego okruszka…

Podziękowania dla koleżanek z Rady Sołeckiej, Koła Gospodyń Wiejskich i Pani Świetlicowej za pomoc w przygotowaniu ciepłych posiłków i pomoc w organizacji. Dziękuję również Zuzi, Karolinie i Basi za malowanie buziek, Oskarowi za obsługę sprzętu.

Dziękuję firmom PSB Mrówka Jasło, Mediaexpert, Brooklyn boutiqe, OES Ośrodek Szkolenia Kierowców za wsparcie w postaci nagród rzeczowych.

Dziękujemy przede wszystkim dzieciom ich rodzicom i dziadkom za wspaniały udział w feriach zimowych.

 

Sołtys Krzysztof Pszczoła

 
https://www.facebook.com/nieglowicepl/videos/1068795256662435/

https://www.facebook.com/nieglowicepl/videos/501548893716069/

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.