tekst alternatywny

TRANSMISJE NA ŻYWO

 

Szybki internet dla mieszkańców Niegłowic

Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgam S.A.  z Jasła podpisało umowę z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), o dofinansowanie projektu pn. „Szerokopasmowy Internet nowej generacji w powiecie jasielskim”, w ramach Działania II.1. ,,Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej” Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. logo-telgam-okUmowa dotyczy budowy sieci światłowodowej nowej generacji o przepustowości min. 30 Mb/s na terenie 6 miejscowości powiatu jasielskiego  Skołyszyn, Trzcinica,  Żółków, Opacie,  Bączal Dolny  i Niegłowice. Z darmowego przyłączenia domów do sieci światłowodowej będą mogli skorzystać w sumie właściciele kilkuset  domostw, liczy się kolejność zgłoszeń.

Aktualnie na  terenie Niegłowic realizowane są  podłączenia nieruchomości do sieci światłowodowej i obejmują one  maksymalnie do 100  domostw, firm i instytucji.  W ramach projektu wykonywana jest instalacja światłowodowa oraz montowane są urządzenia końcowe. Rutery światłowodowe , pozwalającym odbierać ultra szybki internet.

Łącza światłowodowe umożliwiają  korzystanie ze stabilnego internetu o rzeczywistej przepustowości nawet do 1 Gb/s  z możliwością odbioru Telewizji Cyfrowej HD która oferuje ponad 200 kanałów oraz telefonów cyfrowych tzw, trój paki.
Ceny usług dostępu do sieci internetowej światłowodowej w ramach projektu znajdują się na stronie TELGAM S.A. http://telgam.pl/internet-w-ramach-ue-rozwoj-polski-wschodniej

W ramach podłączenia klienci otrzymują w formie użyczenia na czas trwania umowy ruter światłowodowy z WiFi firmy Dasan . Możliwości łączy światłowodowych w zakresie szybkości transmisji są praktycznie nieograniczone,  a co najważniejsze są to usługi stabilne.

Światłowód w domu

 

 

Dokładniejsze informacje wszyscy zainteresowani darmowym podłączeniem domu, mieszkania, firmy itd. do sieci światłowodowej otrzymają w biurze spółki pod nr tel 13 491 5000 lub email : biuro@telgam.pl  www.telgam.pl

Przypominamy, że decyduje kolejność zgłoszeń.
Jasło 38-200 ul. Floriańska 17