tekst alternatywny

TRANSMISJE NA ŻYWO

 

Gminny Dzienny Dom Pomocy w Osobnicy – zaprasza

Parafia Rzymsko – Katolicka pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Osobnicy od stycznia 2018 r. rozpoczęła realizację ponad dwuletniego projektu pn. „Zapewnienie funkcjonowania Gminnego Dziennego Domu Pomocy w Osobnicy w latach 2018-2020” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Funkcjonowanie placówki zaplanowano na 1 lutego 2018 r.

Zapraszamy do przystąpienia do projektu osoby, które zamieszkują gminę Jasło zaliczane do grupy osób niesamodzielnych ze względu na wiek, stan zdrowia lub niepełnosprawność, wymagające opieki lub wsparcia w związku z niemożnością samodzielnego wykonywania co najmniej jednej z podstawowych czynności dnia codziennego takich jak:

spożywanie posiłków, poruszanie się, wchodzenie i schodzenie po schodach, siadanie, ubieranie i rozbieranie się, utrzymanie higieny osobistej, korzystanie z toalety oraz kontrolowanie czynności fizjologicznych.

W ramach projektu zapewniony będzie:

– transport z miejsca zamieszkania do Dziennego Domu i z powrotem;

– wyżywienie podczas pobytu w placówce;

– 8-godzinny pobyt od poniedziałku do piątku, podczas którego będą świadczone usługi opiekuńcze i pielęgnacyjne;

– wyjazdy do kina i Uniwersytet Trzeciego Wieku w Rzeszowie

– dostęp do książek i prasy;

– wspólne obchodzenie świąt i imprez okolicznościowych.

Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie Parafii Osobnica: www.osobnica.rzeszow.opoka.org.pl skąd można pobrać wzory dokumentów zwianych z rekrutacją.

Dokumenty te można pobrać i składać w Gminnym Dziennym Domu Pomocy w Osobnicy 100 ( budynek obok Kościoła parafialnego) w godzinach pracy tj. 8,oo do 16,oo

 

 

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.