tekst alternatywny

TRANSMISJE NA ŻYWO

 

Odnowienie profesji zakonnej Siostry Agnieszki Mastej

Piękny i historyczny to dzień ponieważ ostatnie „Prymicje” w Niegłowicach odbyły się 50 lat temu !!!

W dniu 7 lipca 2019 r. w naszej parafii odbyła się uroczysta Msza św. podczas której siostra Agnieszka Mastej odnowiła profesję zakonną. Na uroczystości obecne były Siostry Michalitki, najbliżsi i rodzina siostry Agnieszki. Mszę św. koncelebrowaną sprawował proboszcz ks. Leszek Saczek wraz z zaproszonymi kapłanami.

Siostrze Agnieszce Mastej z Niegłowic życzymy wielu Bożych łask na każdy dzień, by z radością dawała świadectwo o miłosiernej miłości Boga!👍⛪️

Plurimos annos! 💐🌷🌹🥀🌺🌸🌼🌻

A tutaj życzenia od mieszkańców Niegłowic!

Oto jest dzień, który dał nam Pan…

Siostro Agnieszko.

Szczególny to dzień dla mieszkańców Niegłowic. Dumni i szczęśliwi jesteśmy, że możemy być świadkami Twoich zaślubin z Jezusem. Nie stanął przed Tobą Chrystus w szacie białej i nie wziął Cię za rękę, by zaprowadzić do klasztornej celi.

A jednak wiedziałaś na pewno, że musisz iść. I nic już nie było ważne. Poszłaś po jego śladach, bo tego chciał Bóg. Chciał, by Twoje życie było służbą dla Niego i Jego Niepokalanej Matki.

Dzisiaj, pragniemy wyśpiewać Bogu radosne Te Deum, za dar Twojego powołania. Za to, że wybrał Ciebie z wielu. Za różaniec w Twoich dłoniach, za uśmiech na Twojej twarzy, dobro i prostotę, za Twoje „Oto ja służebnica Pańska”.

W imieniu całej społeczności Niegłowic, życzymy Tobie, abyś w swojej służbie Bogu i bliźnim niezmiennie odnajdywała radość i pociechę. Niech nie zabraknie na Twojej drodze błogosławieństwa Bożego, światła Ducha Świętego, bliskości Maryi i życzliwości dobrych ludzi.

Pamiętaj, że Twój dom jest tam, gdzie na Ciebie czekają. My w Niegłowicach oczekiwać będziemy na Ciebie z radością. Szczęść Boże!

Mieszkańcy Niegłowic

07 lipca 2019

 

 

Relacja wideo

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.